GLG - קרן נדלן

משקיעים באנשים, מניבים רווחים
"מה שטוב למשקיעים, טוב גם בשבילנו “.

גיא שנצר, מנכ”ל

G.L.G השקעות נדל”ן מתמחה בשיווק השקעות נדל”ן במזרח אירופה. החברה מציעה למשקיעיה ליווי מקצועי ומקיף הניתן לאורך כל חיי ההשקעה, הכולל איתור נכסים להשקעה בשוק הנדל”ן המסחרי, בחינת כדאיות העסקאות, התאמת העסקה למשקיע, בחירת משרד עו”ד מלווה, פיקוח ובקרה אחר התקדמות הפרויקטים, דיווחים שוטפים ועוד. 

GLG  השקעות נדל”ן מביאה עמה ניסיון רב-שנים בשוק הנדל”ן מזרחי אירופאי, ידע מקצועי עשיר, אינסטינקטים עסקיים משובחים, ובעיקר נאמנות ומסירות לקהל לקוחותיה. כל אלו הפכו אותה לאחת מחברות ההשקעה המובילות בישראל.

היום החברה מתמחה בבתי אבות בגיאורגיה,בניינים מסחריים בקייב ובתי מלון בקוסטה ריקה.

השקעה בקרן GLG-FUNDS מתאימה למשקיע המחפש השקעות נדל״ן חכמות עם תשואות מבטיחות. הקרן גלג פאונדס היא קרן השקעות נדל״ן העוסקת מזה שנים בסיוע למשקיעים פרטיים עם ממון מוגבל, כמו גם לחברות קטנות, להשקיע את כספם בחכמה!

אנו נמצאים כאן כדי לסייע לכם להשיג תשואה כספית גבוהה לחסכונות שעמלתם על צבירתם. החברה משקיעה בתחומי הנדל״ן, בעיקר בפעולות יזמיות, אך גם בהשקעות ריאליות נוספות.

אל תהמר,
תשקיע נכון!

היתרונות בהשקעה אצלנו

בשל הצורך והרצון להשיג מהשקעות אלו רווח גדול בעבורכם,גלג פאנדס משקיעה ויוזמת בסכומים גדולים.
היתרון העצום שלנו על קרנות השקעה אחרות הוא שאנו מביאים תוצאות – התשואות שלנו הן מהגבוהות בשוק, ואין לנו מתחרים בכך!
מה שאנו מציעים הוא שונה – אנו מציעים לך, כמשקיע, את האפשרות לבחור בכמה פרויקטים תרצה להשקיע, ולפיכך את מידת הסיכון ופיזור הסיכון של השקעתך.
האמינות שמציעה החברה שלנו היא כזו שאין שנייה לה בשוק של היום.
מלבד זאת, הנהלת הקרן שלנו מורכבת ממנהלים בעלי ניסיון כלכלי ותעשייתי רב בשוק הישראלי והגלובלי, שתוכלו לסמוך על יכולתה לשמור על כספכם

מציעים מגוון של השקעות בתחומים שונים.

משיגים תשואות מהגבוהות בשוק הישראלי.

מציעים שקיפות מלאה בהשקעה ומשאירים אותך בתמונה.

בעלי ניסיון רחב שצברה החברה לאורך שנים בתחום ההשקעות.

לא כל פרויקט: הפרויקטים שקרן גלג פאנדס בוחרת הם פרויקטים חשובים ומשמעותיים, אך הם אינם פרויקטים המוניים.
במובן הזה, גלג פאנדס היא די נדירה בשוק – היא בוחרת, באופן סלקטיבי וברור, את הפרויקטים בהתאם לבדיקותיה הם מוצלחים, ובהם היא בוחרת לשים את השקעותיה

חופש בחירה: קרן גלג פאנדס מאפשרת למשקיעה לקחת חופש בחירה באשר להשקעותיהם.
אנו אמנם בוררים את ההשקעות שנראות לנו הטובות ביותר ומציגים אותן בלבד למשקיעים, אבל גם להם היכולת לבחור איזה מהפרויקטים שהצענו נראה להם הראוי ביותר להשקעתם.
בדרך זו, גם אתם יכולים לבחור ולהשפיע על עתידכם הכלכלי

קצת על קבוצות השקעה בנדל״ן

קבוצות השקעות נדל״ן, למרות הדמיון, הן אינן קבוצות רכישה.
המטרה של קבוצות אלו הן כמובן לא לרכוש עבורנו בית, שכן אנו כמשקיעים איננו זקוקים לעצם הדירה למגורים.
הכסף שמשקיעה הקבוצה הולך לחידוש או לבנייתו של פרויקט, כאשר הכסף המוחזר הוא מהדיירים אשר משלמים עבורו.
למעשה, הקרן, באמצעות מנהלי רבי הניסיון, מוצאת מיזמי בנייה שווי השקעה, חלקם במסגרת חידוש בניה וחלקם בניינים עצמאיים, ומשקיעה את הכסף בבנייתם. לאחר מכן, כשהפרויקט נבנה, המשקיע מקבל בחזרה את השקעתו עם ריבית מסוימת

GLG - קרן השקעות בתחוםהמזון

קצת עלינו..

גלג השקעות קרנות, קרן זרה להון פרטי, מנהלת עשרות מיליוני דולר בארבע קרנות באמצעות תפקידים פעילים בענפי צמיחה גבוהה בקייב. אסטרטגיית ההשקעה של הקרן היא כדלקמן: הקרן משקיעה ונכנסת שותפה בחברות מזון אוקראיניות, בדגש על תחום הסויה והחיטה.

תחום זה לא נבחר על ידי הקרן סתם, אלא לאחר חקירת שוק מעמיקה שהעלתה את הממצאים הבאים: 

המישורים הפוריים והאדמה המשובחת של אוקריאינה הפכו אותה לאחת מיצרניות החיטה הגדולות בעולם. גידולים מרכזיים נוספים בענף החקלאות הם: תפוחי אדמה, סלק, סוכר, חמניות, פירות וכותנה.

  מאז סוף המאה ה- 20 חל פיתוח מואץ של תעשיית המזון המקומית, תוך כניסת חברות בינלאומיות רבות לתחום. למרות שבאוקראינה נתן למצוא חברות כמעט בכל סקטור, עד שנת 2014 כלכלת אוקראינה הסתמכה ברובה על יצוא חומרי גלם לתעשיות כבדות: מתכות ומכונות.

מאז 2014 תחום החקלאות החל לצמוח ולמרות שאוקראינה לא “חיסלה” את התעשייה שלה לחלוטין, נוכח סגירת השוק הרוסי לצד העובדה שמרבית מוצרי התעשייה יועדו לייצוא לרוסיה, התעשייה האוקראינית ביצעה שינוי   כיוון והחלה בהתאמת הייצור לשווקים אחרים. ללא ספק מדובר בהליך מכאיב אך חיוני עבור כלכלת  אוקראינה. הליכים  דומים מתרחשים בסקטור החקלאי של אוקראינה.

שטחה הכולל של אוקראינה הינו כ- 600 אלף קמ”ר, כאשר השטח אשר בשימוש חקלאי עומד על כ- 42 מיליון דונם  (כ70% מסך שטחה של אוקראינה).

  בבעלות המדינה שטח חקלאי בלתי נדלה 
 והיא מחזיקה קרוב לרבע מעתודות הקרקע הפוריות בעולם אשר תופסים 44% משטחה הכולל של אוקראינה.

בנוסף לכך, אוקראינה ממוקמת במקום הראשון בעולם בייצור וייצוא שמן חמניות
 ומוצבת בעשיריה הפותחת בייצורוייצוא של תירס, חיטה, שעורה, דבש, לפתית, וסויה.

“מאז שנת 2015, אנו מבחינים בעליה משמעותית של ייצוא חקלאי מאוקראינה, כאשר ב- 2017 הייצוא החקלאי הגיע לסכום של 17.9 מיליארד דולר. מדובר בכ-40% מסך הייצוא של המדינה. ענף החקלאות הוא הסקטור שתורם במידה הרבה ביותר לייצוא של אוקראינה. בנוסף לכך, הסקטור החקלאי אחראי על כ- 12% מה-  GDP. כחמישית מסך כוח העבודה המועסק באוקראינה עובד בתחום החקלאות”.

ישנם  גידולים כגון חיטה ותירס שמבחינת היעילות ופרודוקטיביות  אוקראינה מפיקה 4.1 טון לעומת 6.1 טון פר דונם במדינות האיחוד, בקנדה ובארה”ב.

  זו הזדמנות מצוינת לפיתוחן של חברות מזון בתחום החקלאות, על מנת שהפוטנציאל של אוקראינה להגדלת התשואות החקלאיות ולהכפלת התפוקה מ-60 מילון טון לכ-100 מילון טון בשנה, ימומש.