סקיור

אודות

Secure סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2015 על ידי גיא שנצר בעל ניסיון של כעשור בתחום הביטוח והפיננסים. הסוכנות שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה פתרונות יצירתיים הן בתחום הביטוח והן בתחום הפיננסי, התאמת התיק הביטוחי לצרכי הלקוח בכל שלב בחייו, ליווי צמוד ללקוחו הסוכנות בגיל פרישה מול רשויות המס, ושירות וזמינות ברמה גבוהה וללא פשרות. בנוסף, הסוכנות מספקת ללקוחותיה מוצרי השקעה ייחודיים ביניהם: קרנות ריט, קרנות גידור ואשראי צרכני (P2P).

בתחום הביטוח יש את היתרונות, החסרונות, הסיכונים והסיכויים, לכן נדרשים אנשי מקצוע אשר ידעו להציג בפשטות תוך הקפדה על כל הפרטים, בכל ביטוח שתצטרכו. הסוכנות מתמחה בכל סוגי הביטוח וערוכה לתת מענה מקצועי ותתאים עבורך ועבור משפחתך את מוצרי הביטוח הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר, תוך התאמה לצרכיך ולהעדפותיך. חשוב להבין, בעולם תחרותי, לעיתים הדחף לשיווק אגרסיבי מוביל לקוחות לרכוש מוצרים שלא מתאימים לצרכיהם. חוסר מקצועיות, כיסויים לא רלוונטיים ומחירים מופקעים הם רק דוגמה לכך, והאתגר שלנו הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות ולספק להם את רק את מה שהם צריכים.

הצוות שלנו

Guy Shanzer Co-founder and co-CEO

גיא שנצר

מנכ"ל משותף ומייסד

מומחה לניהול השקעות ופרישה, הינו בוגר תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות ובעל רישיון משווק פנסיוני ומייצג מוסמך אל מול רשויות המס לתכנון פרישה. בנוסף, גיא הינו בעלים של קרנות גידור, המתמחות בשוק ההון ובנדל”ן מניב בעולם. בעבר, שימש כמפקח בחברות הביטוח הראל ומנורה.

כרמית בן ישי

שותפה – מנהלת התחום האלמנטרי

בניהול ארגוני שירות בהתמחות בשיווק ושירות. למדה במכללה לביטוח.
שימשה כסגנית מנהל מחוז ומנהלת התחום האלמנטרי במנורה מבטחים ביטוח בע”מ במשך כ- 15 שנים ולפני כן 5 שנית בחברת “כלל” ו-5 שנים בחברת “מגדל”.

“בעזרת הידע המקצועי הרב והניסיון שרכשתי במהלך תקופת עבודתי בחרות ביטוח השונות בכל תחומי הביטוח האלמנטרי (רכבים,דירות,עסקים,קבלנים,אחריות מוצר ומקצועית וכו’), ביכולתי “לתפור” לכל לקוח את ה”חליפה” הביטוחית המתאימה לצרכיו ולעיסוקו על מנת להעניק לו את ההגנה המקסימלית האפשרית בעת קרות מקרה ביטוח, זאת תוך תיווך בינו לבין חברת הביטוח כאשר האינטרסים של הלקוח למול עיניי.

לקוחותינו נמצאים בראש סדר העדיפויות ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לייצג את צרכיהם למול חברות הביטוח תוך עמידה בציפיות הלקוח ואמון הדדי.

באפשרותנו לתת פתרון כולל במגוון נושאי הביטוח: אלמנטרי, בריאות, חיים, פנסיה, פיננסים ועד ייעוץ משכנתא כך שכל השירות הינו ב”סל אחד”.

Carmit Ben Yishai Partner - Elementary Domain Manager

מלווים אתכם במעגל החיים עם שירות Secure
"למען העתיד הבטוח שלך"

מתחילים להתרגל לקבל את השירות הטוב ביותר, הדואג לאינטרסים שלך, החוסך מאות אם לא אלפי שקלים בכל חודש מביטוחים כפולים מיותרים ומתאים את התיק הביטוחי אך ורק לצרכים שלך.

רוצה לקבל הצעה לכל סוגי הביטוחים ולבדוק את התיק הביטוחי שלך? פנה אלינו:

Secure – " למען העתיד הבטוח שלך"

ללא עלות ולא התחייבות!!!

השירות כולל בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי, המפרטת בתוכה את כל הפוליסות הקיימות, בתוספת המלצות שלנו לשיפורו. השירות נוצר ב- Secure לאחר שנתקלנו באין ספור פעמים שבהם לקוחות מבוטחים בביטוחים כפולים, אפילו באותה חברת ביטוח ומשלמים סכומי עתק ללא כל הצדקה ודמי ניהול מופקעים. וכן בלקוחות שהתיק הביטוחי שלהם אינו מעודכן בהתאם לצרכים שלהם ולשינויים המתרחשים בעולם הביטוחי והפיננסי
השירות בא לפזר את הערפל הכבד, להפיג את חוסר הוודאות האופפים את עולם הביטוח, להנגיש עבורך את עולם הביטוח ולוודא שכל החלטה שתתקבל תהיה שקולה, מחושבת ולטובתך בלבד!!!

התהליך הקצר של בדיקת התיק הביטוחי כולל:

1. בדיקה של כל הנכסים הן הביטוחיים והן הפיננסים שלך הקיימים בחברות הביטוח
ובתי ההשקעות בדו”ח מרוכז ומונגש עבורך.

2. העברת הצעה לשיפור הביטוחים והנכסים הפיננסים, המוזילה משמעותית את העלויות עבורך.

3. פגישה אישית עם אנשי המקצוע של הסוכנות שלנו.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בישראל